Seznam přihlášených účastníků

Příjmení Jméno E-Mail
Bača Petr baca@vut.cz
Báňa Jiří 186310@vut.cz
Čech Ondřej cechondrej@vutbr.cz
Černoch Ing.Michal michal.cernoch@bochemie.cz
Dostál Zdeněk zdeno.dostal@gmail.com
Gabriel Jiří project-autoaku@kt.gin.cz
Hálová Hana xhalov01@vutbr.cz
Janderka Pavel janderka@pragolab.cz
Jandová Kristýna jandovak@vut.cz
Jaššo Kamil kamil.jasso@vut.cz
Kazda Tomáš kazda@vutbr.cz
Klečka Ing.Antonín antonin.klecka@bochemie.cz
Klement Jaromír jaromir.klement@cez.cz
Klvač Ondřej xklvac02@vut.cz
Knap Václav vaclav.knap@cvut.cz
Krejčí Ing. Alexander krejci@micronix.cz
Křivík Petr Petr.Krivik@vut.cz
Lang Jan lang.jan@ssakhk.cz
Libich Jiri libich@vutbr.cz
Longauer Jaroslav jaroslav.longauer@savba.sk
Lukavský Jindřich lukavsky@centrum.cz
Macháč Jan machac@fel.cvut.cz
Maule Petr maule@cefas.cz
Meindl Jiří meindl@pragolab.cz
Moravcová Ing.Dominika dominika.moravcova@bochemie.cz
Niščáková Veronika veronika.niscakova@student.upjs.sk
Novák Vítězslav novakv@vutbr.cz
Pavlíček Jindřich pavjin@seznam.cz
Raichl Zbyněk elektro@csvts.cz
Reichl Tomáš tomas.reichl@ibg.cz
Sedlařík Marek sedlarik.marek@gmail.com
Smola Blahoslav incoming@typ.cz
Sobotka Pavel sobotpa4@fel.cvut.cz
Šedina Martin xsedin00@vutbr.cz
Šimek Antonín xsimek31@vutbr.cz
Šimon Pavel pavel.simon@uniza.sk
Šťastný František slunecna@gmail.com
Tararík Lubomír lubomir.tararik@cez.cz
Tauš Peter peter.taus@tuke.sk
Taušová Marcela marcela.tausova@tuke.sk
Tesařová Šárka s.tesarova@schrack.cz
Trochta David 199998@vut.cz
Vanek Jiri Jiri.Vanek@vut.cz
Vanýsek Petr pvanysek@gmail.com
Vondráček Vít vondracek@efteria.cz
Vondrák Ondřej vondrak@efteria.cz
Vyroubal Petr vyroubal@vutbr.cz
Žůrková Adéla adela.zurkova@icloud.com
 

45. NEKONVENČNÍ ZDROJE ELEKTRICKÉ ENERGIE

24. 6. až 26. 6. 2024
Hotel SAVANNAH
Hatě u Znojma

Za organizační výbor konference:

doc. Ing. Petr Bača, Ph.D.
předseda organizačního výboru
FEKT VUT, Technická 10,
616 00 Brno
tel.: 541 146 188,
fax:541 146 199
e-mail: baca@vutbr.cz